Vot koolis tuli joonistada. No ei tulnud mul see joonistamine kuidagi ikka välja nagu ma nüüd vaatan:

siin on suuremalt »
Reader Comments
Comments are closed.
robot räägib, räägi vastu
Vot koolis tuli joonistada. No ei tulnud mul see joonistamine kuidagi ikka välja nagu ma nüüd vaatan:

siin on suuremalt »
Comments are closed.
Natüürmordis päris kõva käpp:)
Mis ei tulnud välja? Mina olen kunstiklassis käinud ja kinnitan, et tegu on kunstiga 🙂