Reader Comments

  1. Kamoon….sigala aknad?! Üks põrsas seal ju paistab, aga nohh, see on ka defineeringu küsimus 😉

  2. mhmh, kui teinekord muhust läbi sõidad ja ma seal juhtun olema, siis võin näidata 🙂

Comments are closed.